Telefonické objednávanie:
Pondelok – Piatok: 16:00 – 19:00
   
phone +421 (0) 915 222 363
sk hu de en
poukazka
Na predaj

Veslársky trenažér Concept2 D/PM5 čierny

img

Spoľahlivosť, presnosť a jednoduchosť robia z veslárskeho trenažéru Concept2 D najpredávanejší interiérový veslársky trenažér na svete. Veslársky trenažér Concept2 D je využívaný mnohými olympijskými a elitnými atlétmi v ich športovej príprave. Model D zabezpečuje efektívny kardiovaskulárny tréning, ktorý zvýši vašu kondíciu a vytvaruje postavu, bez prílišného zaťaženia kĺbov a šliach.

Monitorovanie výkonu

Každý model D disponuje najpokročilejším monitorom výkonnosti PM5. Vysoko výkonný monitor PM5 poskytuje opakovane a porovnateľné údaje každej jazdy. PM5 ponúka automatický režim „Just Row“ alebo vám umožňí nastaviť si rôzne tréningy. Monitor ďalej poskytuje širokú škálu údajov ako sú rýchlosti, vykonanej práce vo wattoch, rýchlosti zdvihu (spm), kalórií a automaticky ukladá tieto informácie buď do svojej vnútornej pamäte, alebo do voliteľnej jednotky USB. Monitor PM5 využíva energiu z dvoch batérií typu D a to iba ak nie je napájaný zotrvačníkom.

Pripojenie

Monitor PM5 má bezdrôtové pripojenie Bluetooth a ANT +, čo mu umožňuje pripojiť sa k mnohým pásom tepovej frekvencie, posilňovacím zariadeniam a aplikáciám. Bezplatná aplikácia Concept2 ErgData vám pomôže sledovať tréningy a synchronizovať s ich online denníkom Concept2. Aplikácie tretích strán môžu poskytnúť ďalšie funkcie, ktoré vám pomôžu motivovať sa.

Zotrvačník a klapka

Veslárske trenažéry Concept2 reagujú na vaše úsilie pri každom záťahu, takže intenzitu cvičenia máte vždy plne pod kontrolou. Špirálová klapka vám umožňuje jednoducho nastaviť prúdenie vzduchu do zotrvačníka, takže môžete meniť odpor zotrvačníka na základe vašeho pocitu, tak aby vyhovoval vašim preferenciám. Zostava zotrvačníka bola navrhnutá tak, aby minimalizovala hluk a zabezpečila plynulosť záberov.

Nízky profil

Výška sedadla je 35,6 cm čo nižšie ťažisko a teda vyššiu stabilitu pri tréningu.

Skladovanie a mobilita

Model D má mechanizmus rýchleho uvoľnenia (bez použitia nástrojov!). Takže stroj môžete ľahko rozdeliť na dva kusy pre jednoduchšie uloženie. Kolieska na prednej nohe vám umožnia jednoducho posúvať zložený stroj po priestore.

Nastaviteľné opierky nôh a ergonomická rukoväť

Veslárske trenažéry Concept2 majú nastaviteľné opierky nôh pre rýchle a jednoduché prispôsobenie veľkosti nôh. Pohodlná ergonomická rukoväť s vnútorným ohybom 10 stupňov vám zabezpečí prirodzenú polohu rúk pri veslovaní.

Lišta z nehrdzavejúcej ocele

Na hliníkovej koľajnici je pripevnená lišta z nehrdzavejúcej ocele, aby bol zaistený hladký pohyb sedadla.

Premiestnenie a uskladnenie

Model D má prepracovaný zámkový mechanizmus, ktorý umožňuje jednoduché oddelenie častí rámu pri doprave a skladovaní.Pomocou liatinových koliesok ľahko premiestnite veslársky trenažér na iné miesto.

Reťaz z poniklovanej ocele a kryt na reťaz

Poniklovaná oceľ je odolnejšia proti korózii a ľahšie sa udržuje. Plne uzavretý kryt na reťaz pomáha udržovať reťaz čistú.


Cena: 1 018,- € s DPHhome Budova BC1
Bratislavská cesta 1804
945 01 Komárno
   
   
email E-mail: info@cryo-comorra.com
   
   
phone Tel.: +421 (0) 915 222 363
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Copyright © 2016-2018 Cryo Comorra